Menu Zamknij

DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli masz jakąś pasję i umiesz o niej opowiadać w ciekawy sposób, być może właśnie trafiłeś w miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chcesz to robić w formie tekstowej, audio czy wideo, możesz swoje treści umieszczać na tej stronie. Poszukuję redaktorów, gdyż nie znam się na wszystkim i oczywiście nie jest to nawet wykonalne. Zostawiam Ci pełną swobodę co do tematyki i formy, jeśli tylko tworzone przez Ciebie treści wpasują się w koncepcję „WPZ” – możesz o niej przeczytać w podstronie „O PROJEKCIE”.

A może masz inne pomysły na ulepszenie projektu „W prostym zwierciadle”? Jestem otwarty na wszystko, także nie będę się rozpisywać, że potrzebuję tego i tamtego – jako twórca sam/a wiesz, co robisz najlepiej i jak możesz przysłużyć się społeczności. 

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą, odezwij się proszę w wiadomości prywatnej na profilu facebookowym „W prostym zwierciadle”. Na chwilę obecną niestety nie mogę zaproponować żadnego wynagrodzenia, gdyż sam dokładam do biznesu, jednak jestem pewien, iż uda się nam wypracować takie warunki kolaboracji, aby obie strony odniosły korzyści.