Menu Zamknij

Nie masz pieniędzy?


Jeśli nie jesteś w stanie przeznaczyć żadnych środków finansowych na utrzymanie i rozwój WPZ, nie oznacza to, że nie możesz nam pomóc. Największą przeszkodą w rozwoju takiego portalu jest ograniczony zasięg. Istnieje wiele sposobów na to, aby poszerzać grono odbiorców. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, a serwis będzie mógł się nadal rozwijać!

Przede wszystkim, staramy się budować świadomość marki wprostymzwierciadle.pl bez portali pokroju Facebooka. Chcemy, aby ludzie spragnieni wiedzy, prawdy i istotnych informacji wchodzili bezpośrednio na stronę, a nie czekali, aż portal społecznościowy łaskawie wyświetli im nasz post. Najlepsze, co możesz dla nas zrobić, to po prostu przekazać innym ludziom, że istnieje taki portal z takim adresem.

Wyślij link, powiedz na żywo, zaangażuj trochę siebie i drugą osobę, by ten ktoś został na dłużej, a nie od razu wyłączył stronę…

Pamiętaj: www.wprostymzwierciadle.pl, jak „w krzywym zwierciadle”, tylko, że w „prostym”, pisane łącznie, kropka pe-el. Dziękujemy!

Jakie jeszcze, mniej istotne wsparcie, możesz okazać?

Zaobserwuj nasz profil na Facebooku (link). Każda reakcja i komentarz pod postem zwiększa jego zasięg. Szczególnie pomocne są udostępnienia – naszymi postami możesz podzielić się ze znajomymi poprzez swój profil, jak i wrzucać je na grupy tematyczne. Możesz także zaprosić znajomych do polubienia naszego facebookowego profilu.

Możesz także obserwować nasze profile na Wykopie (tutaj) oraz Instagramie (tutaj). Jeśli wiesz, gdzie jeszcze powinniśmy posiadać konto, powiadom nas o tym. Prawdopodobnie będziemy potrzebować człowieka do zarządzania takim profilem. Klikając tutaj, możesz się z nami skontaktować.


Wsparcie finansowe


W prostym zwierciadle nie jest projektem, który powstał w celach zarobkowych. Nie wyświetlamy reklam i nie planujemy tego zmieniać. Niestety utrzymanie takiego projektu nie jest darmowe. Jeśli zdecydujesz się nas wesprzeć, otrzymasz dokładny raport, informujący na co została wydana Twoja darowizna.

Oto lista rzeczy, na które zbieramy środki:

  • przedłużenie domeny wprostymzwierciadle.pl
  • nowy hosting
  • przedłużenie certyfikatu SSL
  • reklamy na Facebooku
  • reklamy w Google Ads
  • licencje na obrazy
  • wtyczki do WordPressa
  • sprzęt do tworzenia treści audio/video

Najpóźniej do stycznia 2022 musimy zebrać 800 złotych na niezbędne opłaty, aby strona mogła dalej funkcjonować.
Aktualnie zebraliśmy: 0,00 zł

Jeśli chcesz nas wesprzeć, skontaktuj się z nami.